Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Моделювання
Група:
ІБ – 34

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»  Моделювання та дослідження логіки роботи тригерів Лабораторна робота № 6 Львів – 2009 Мета роботи: отримання практичних навиків у побудові і контролю робото спроможності тригерів RS -, D-, T-, JK- типів, а також дослідження роботи тригерів у різних режимах методом моделювання з використанням програми Electronics Workbench. Завдання Завдання 1. Побудувати на елементах 2І-НЕ і 2АБО-НЕ схеми асинхронних RS- тригерів і дослідити логіку їх роботи в статичному режимі.   Завдання 2. Побудувати на елементах 2І-НЕ і 2-2І-2АБО-НЕ схеми синхронних RS- тригерів і дослідити логіку їх роботи в статичному режимі. В якості елементів 2-2І-2АБО-НЕ використана мікросхема 7455, в якій знаходиться елемент 4-4І-2АБО-НЕ.   Завдання 3. Дослідити в статичному режимі логіку роботи RS-тригера, що знаходиться в бібліотеці програми.  Завдання 4. Дослідити в статичному режимі логіку роботи двохтактного RS-тригера.  Завдання 5. Дослідити в статичному режимі логіку роботи асинхронного D-тригера.  Завдання 6. Дослідити в динамічному режимі логіку роботи асинхронного D-тригера. Для візуального спостереження роботи схеми встановити частоту генератора 1 Гц.  Завдання 7. Зібрати і дослідити в статичному режимі схему синхронного D- тригера на елементі 2І-2І-2АБО-НЕ, в якості якого використати мікросхему 7451 з 2-ма елементами 2І-2І-2АБО-НЕ.  Завдання 8. Зібрати і дослідити мікросхему 7474, що складається з 2-х синхронних D-тригерів.  Завдання 9. Зібрати схему і дослідити роботу асинхронного Т-тригера, побудованого на базі синхронного D-тригера в статичному режимі. В якості синхронного D-тригера використати мікросхему 7474 з додатковими асинхронними входами установки и скиду (інверсні входи R і S).  Завдання 10. Дослідити роботу синхронного JK-тригера в динамічному режимі. При подачі на вході J і K сигналів високого рівня, а на вхід синхронізації імпульсів від генератора, тригер буде працювати в режимі переключателя с частотою в два раза нижчою, ніж частота генератора. Для візуальної індикації підключити осцилограф до виходів генератора і тригера.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини